Iconic
Motors
responsive image

O nas

Poznaj naszą działalność

Spółka Polmotor to przedsiębiorstwo rodzinne, obecne na rynku motoryzacyjnym od 1968 roku. Została założona przez Zdzisława Przesmyckiego, a w swoich początkach specjalizowała się w produkcji części zamiennych do samochodów i ciągników rolniczych.

W latach 2001-2014 byliśmy wyłącznym importerem włoskiej marki motocykli Moto Guzzi w Polsce. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie motoryzacji zaowocowało dalszym rozwojem naszej działalności w tej branży.

Pasja do motocykli i szeroko rozumianej motoryzacji skierowała naszą firmę w stronę samochodów terenowych. W 2016 roku zostaliśmy oficjalnym importerem i wprowadziliśmy do oferty kultowe modele samochodów UAZ i Lada. Niestety, wybuch wojny za wschodnią granicą skłonił nas do podjęcia decyzji o zakończeniu tej współpracy.

Aktualnie poszerzamy naszą działalność poprzez współpracę z międzynarodowymi koncernami, co umożliwia nam oferowanie Państwu modele niedostępne już w Polsce. W 2023 roku otrzymaliśmy statut oficjalnego importera i autoryzowanego serwisu marki Hongqi. Dzięki tej współpracy możemy zaproponować naszym klientom nowoczesne rozwiązania oferowane przez chińską markę luksusowych samochodów, będącą częścią koncernu FAW Car Company, będącego częścią grupy FAW Group.

Dzięki nieustannemu rozwojowi i dążeniu do doskonałości w świadczonych usługach, zdobyliśmy uznanie jako firma godna zaufania na polskim rynku motoryzacyjnym.

Odwiedź nasz salon samochodowy

Obecnie nasza firma ma swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Kaczeńca 4. Serdecznie zapraszamy Państwa na prezentacje oferowanych modeli oraz jazdy testowe.

POLMOTOR

ul. Kaczeńca 4
04-556 Warszawa,
tel: (22) 812-42-51
email: info@iconicmotors.pl