Iconic
Motors
responsive image

Dodge RAM

DODGE RAM TRX HEMI® V8 6.2L SRT

Śmiało. Wdrap się do kabiny i chwyć za kierownicę. Przekręć kluczyk i dopasuj rytm bicia swojego serca do bulgotu potwora kryjącego się pod maską. Dodge Ram TRX to zdecydowanie najszybszy i najmocniejszy pickup na świecie. Jeśli chcesz się wtopić w tłum, szukaj dalej. Dzięki ośmiu dodatkowym calom całkowitej szerokości, masywnym 35-calowym oponom i groźnej postawie, TRX nie przypomina niczego innego na drodze.

...
HEMI® V8 6.2L SRT

6.2L HEMI®

Silnik

6.166cm3

Pojemność

702KM 6.100RPM

Moc maksymalna

System amortyzatorów Bilstein® Black Hawk® e2 jest dostępny tylko w wersji TRX. Został zaprojektowany tak, aby wszystkie 702 konie mocy były przenoszone na podłoże — niezależnie od tego, czy wjeżdżasz na skały, wspinasz się po wydmach, czy wyprzedzasz na drodze.

Przejmij kontrolę nad TRX wybierając za pomocą pokrętła jeden z ośmiu różnych trybów, a następnie wystartuj z najszybszym możliwym przyspieszeniem dzięki Launch Control z Launch Assist.

Jeśli masz szczęście znaleźć się w TRX, znajdziesz materiały ukierunkowane na wydajność, najnowsze technologie i dwa pedały, które spełnią wszystkie Twoje marzenia.

Kierownica z płaską dolną częścią ma zintegrowane aluminiowe manetki zmiany biegów i wykończenie z włókna węglowego i zamszu Alcantara®.

Takich emocji nie znajdziesz w żadnym innym seryjnie produkowanym samochodzie.

Na samochód udzielamy 24 miesiące gwarancji lub 100.000 km.

Pierwsze auta w drodze. Dostępne również na zamówienie. Czas realizacji: 4-10 tygodni od przyjęcia zamówienia.