Iconic
Motors
responsive image

Suzuki Jimny

Legenda powraca w wersji 4 osobowej!

Dostępne modele Suzuki Jimny

...
Suzuki Jimny 3D

Cena od: 159.900 zł brutto

Szczegóły
...
Suzuki Jimny 5D

Cena od: 163.900 zł brutto

Szczegóły

Podobnie jak jego poprzednicy, nowy Jimny pozostaje małym, lekkim pojazdem z napędem na cztery koła. Jego wyjątkowe wymiary oznaczają, że Jimny może manewrować tam, gdzie większe pojazdy nie mają odwagi wjechać. Jego niewielka waga sprawia, że pokonuje błoto, piasek i wspina się po stromych, śliskich zboczach, gdzie cięższe pojazdy często utkną.

 

 

Nowy silnik o pojemności 1,5 l generuje wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie obrotów, zapewniając doskonałe osiągi w terenie. Konstrukcja ta zapewnia również wysoką oszczędność paliwa.​

...
1.5L VVT MPI - K15B

1.5L VVT MPI

Silnik

1462 cm3

Pojemność

102KM 6.000RPM

Moc maksymalna

Brake LSD Traction control - Jeśli dwa koła znajdujące się po przekątnej od siebie stracą przyczepność podczas jazdy po śliskich nawierzchniach, funkcja ta ma na celu automatyczne wyhamowanie ślizgających się kół i przeniesienie momentu obrotowego na dwa pozostałe koła. ​​

Układ kontroli prędkości zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) - Automatycznie włącz hamulce za naciśnięciem przycisku, aby utrzymać stałą, optymalną prędkość zjazdu. Z tą funkcją możesz w pełni skoncentrować się na kierowaniu bez użycia pedału hamulca lub sprzęgła.

WYDAJNOŚĆ W TERENIE

PODWOZIE NA SZTYWNEJ RAMIE

Od pierwszej generacji Jimny zawsze miał ramę, która zapewnia mu solidne podstawy do poważnych osiągów w terenie.

3-WAHACZOWE SZTYWNE ZAWIESZENIE OSI ZE SPRĘŻYNAMI

Nowy Jimny ma sztywną oś z przodu, jak i z tyłu, aby zapewnić doskonałą przyczepność na różnych nawierzchniach.

NAPĘD 4WD Z PRZEKŁADNIĄ NISKIEGO ZAKRESU

Part-Time 4WD umożliwia przełączanie między napędem na 4 koła w celu uzyskania optymalnych osiągów w terenie, a napędem na 2 koła w celu zmniejszenia zużycia paliwa i lepszego pokonywania zakrętów na utwardzonych drogach.

DUŻE KĄTY NADWOZIA I PRZEŚWIT

Jimny może pokonywać przeszkody i strome wzniesienia dzięki dużemu kątowi natarcia, rampowemu i zejścia, a także dużemu prześwitowi.

GOTOWY NA WSZYSTKO

Powiększ przestrzeń bagażową z tyłu, składając tylne siedzenia. Otwory na śruby zapewniają wsparcie dla opcjonalnych akcesoriów, takich jak drążki bagażowe i haczyki na narzędzia.

Wygodne kieszenie i przegródki sprawią, że Twój smartfon i gadżety będą zawsze w zasięgu ręki. Gniazda USB i akcesoria są w pobliżu, aby podłączyć i zasilić Twoje urządzenia.