Iconic
Motors
responsive image

Jeep Grand Cherokee

Jeep® Grand Cherokee L - legenda dostosowana do wymogów teraźniejszości. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w dzikie tereny, czy też przejeżdżasz przez rozświetlone wieczorem miasto, Jeep Grand Cherokee 2022 uporadzi sobie w każdych warunkach. Oferująć jakość, funkcjonalość oraz doskonałe właścicowści terenowe z napędem 4x4, które sprawiają, że jest najbardziej luksusowym pojazdem w swojej klasie. Grand Cherokee oferuje teraz dłuższy model „L” z trzecim rzędem siedzeń.

Dostępne modele Grand Cherokee

...
Grand Cherokee L Limited

Cena od: 389.000 zł brutto

Szczegóły
...
Grand Cherokee L Summit Reserve

Cena od: 439.000 zł brutto

Szczegóły

Jeep Grand Cherokee 2022 zapewnia imponujące połączenie stylu, mocy i komfortu. Masz teraz więcej opcji konfiguracyjnych niż kiedykolwiek. Wybierz dłuższy Grand Cherokee L oferujący trzy rzędy najwyższego luksusu.

Silnik 3.6L Pentastar® V6

3.6L Pentastar® V6

Silnik

293 KM

Moc maksymalna

260 Nm

Moment obrotowy

Mistrzowski napęd 4WD

Trzy systemy dostarczają maksymalne możliwości na Twoje żadanie, a szybko działające rozłączenie przedniej osi optymalizuje sprawność układu napędowego i oszczędność paliwa. Wybierz spośród Quadra-Trac I ® z aktywną jednobiegową skrzynią rozdzielczą, Quadra-Trac II ® z dwubiegową skrzynią rozdzielczą 4-HI i 4-LO dla wyjątkowych możliwości terenowych i manewrowania lub Quadra-Drive ® II System z napędem na cztery koła (4WD) z tylnym elektronicznym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu oraz dostępnym wyłącznie dla Trailhawk, rozłączanym stabilizatorem.

Trail Rated

Jeep Grand Cherokee, noszący odznakę Trail Rated, został przetestowany i sprawdzony w pięciu różnych warunkach, pomoże Ci to poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami, jakie może postawić matka natura.

System zarządzania trakcją Select-Terrain®

System ten działa w celu optymalizacji osiągów na drodze i w terenie wybranych systemów napędu na cztery koła (4WD) marki Jeep. Selec-Terrain® pozwala wybrać tryby trakcji (Skała, Piasek/Błoto, Śnieg, Auto i Sport), które automatycznie dostosowują się, aby pomóc Ci opanować każdy napotkany stan drogi. Niezależnie od tego, czy utkniesz na zaśnieżonych ulicach miasta, czy wspinasz się na wzgórza, będziesz mieć pewność, że odważnie sprostasz wyzwaniom.

Zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift®

Ten system wyróżnia Jeep® Grand Cherokee, możesz obniżyć zawieszenie lub je podnieść, aby sprostać trudnością napotkanych na drodze. Teraz system reaguje jeszcze szybciej i podnosi się jeszcze wyżej niż poprzednia generacja, dzięki czemu masz wyjątkowy prześwit. Dzięki temu zyskujesz możliwość brodzenia w wodzie do 61 cm.

Podgrzewane siedzenia

Pasażerowie pierwszego i drugiego rzędu mogą cieszyć się komfortem podgrzewanych siedzeń w chłodne dni. Kierowcę rozpieszcza podgrzewana, obszyta skórą kierownica.

Jakość dźwięku Alpine®

Wysokiej jakości system audio z aktywną redukcją szumów zapewnia pożądaną jakość dźwięku za pośrednictwem wzmacniacza o mocy 506 W, subwoofera i dziewięciu starannie rozmieszczonych głośników.

Przestrzeń ładunkowa

Wyłożona wykładziną przestrzeń ładunkowa zawiera półkę i cztery pętle do mocowania. Złóż fotele w drugim i trzecim rzędzie, aby cieszyć się pojemnością bagażnika do 2395 l.

ELEKTRZYCZNE, PODGRZEWANE LUSTERKA

Te wielofunkcyjne lusterka boczne zapewniają dobrą widoczność do tyłu. Pamięć działa automatycznie, dokonując zmian w zapisie dla dwóch różnych kierowców.

SYSTEM UCONNECT® 5

Oferuje więcej połączonych usług i funkcji, które ułatwiają obsługę zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom. Ten zaawansowany system zapewnia pięciokrotnie większą szybkość działania w porównaniu z poprzednią generacją. Bogaty w treści i zwiększający możliwości personalizacji, Uconnect sprawia, że każda podróż jest przyjemna i świadoma.

AKTYWNY SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

Zapewnia wizualne i dźwiękowe ostrzeżenie, jeśli pojazd zjedzie poza granice linii drogi.

ADAPTACYJNY TEMPOMAT (ACC) Z STOP AND GO

Wyeliminuj zgadywanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu podczas jazdy po autostradzie. System automatycznie dostosowuje prędkość podróżną, aby utrzymać zadaną odległość między Tobą a poprzedzającym pojazdem i może całkowicie zatrzymać Jeepa Grand Cherokee bez interwencji kierowcy aby uniknąć kolizji.

Specyfikacja

Wersja 5-drzwiowa
Maksymalna liczba miejsc 7
Typ napędu 4x4
Skrzynia biegów 8-biegowa automatyczna
Rozstaw osi 309,1 cm
Długość 520,4 cm
Wysokość 181,5 cm
Szerokość z lusterkami 214,9 cm
Szerokość bez lusterek 196,4 cm
Maksymalna zdolność holowania 2818 kg
Kąt natarcia (w stopniach) 20.6 (bazowo) / 28.2 (Summit)
Kąt rampowy (stopnie) 18.2 (bazowo) / 22.6 (Summit)
Kąt zejścia (w stopniach) 21.5 (bazowo) / 23.6 (Summit)
Prześwit (cm) 21.5 (bazowo) / 10.9 (Summit)
Głębokość brodzenia (cm) do 61 (zawieszenie pneumatyczne)
Pojemność zbiornika paliwa 3.6 V6 87
Silnik 3.6 V6
Model 3.6-LITER PENTASTAR V-6
Moc (KM) 293
Moment obrotowy 260
Stopień sprężania 11.3:1
Materiał bloku silnika Aluminum
Materiał głowicy cylindra Aluminum
Turbosprężarka Nie
Wtrysk paliwa Bezpośredni wtrysk